BEZ VÁS TO NEZVLÁDNEME...

 

Vážení přátelé školy,

 

      jistě jste už slyšeli o akci, která pomáhá lidem se sociálním nebo zdravotním znevýhodněním plnit jejich sny. Je to štafetový běh You Dream We Run, který již čtvrtým rokem pořádá pod záštitou starosty města Blanska spolek PROSEN. Naše škola se tohoto běhu zatím nikdy nezúčastnila přímo, ale pomáhala akci zajistit v doprovodném programu.  Naši žáci vystoupili se svým recitačním pásmem, předvedli ukázky canisterapie, také jsme zúčastněným nabídli vyzkoušet si práci na hrnčířském kruhu. Vyrobili jsme i krásné dárky pro pořadatele i účinkující.

 

     Mnozí jste se této akce zúčastnili jako diváci a pomohli zakoupením trička plnit sny dětem i dospělým. Za čtyři roky, ve kterých akce proběhla, se podařilo splnit přání i osmi žákům naší školy. V letošním roce se opět poběží a mezi vylosovanými, kterým se budou plnit sny, je i pět našich žáků.  Proto jsme se rozhodli zapojit se do štafetového běhu přímo. Akce proběhne v pátek a sobotu 9. – 10. června 2017. Zahájena bude v 15. hodin a bude ji doprovázet pestrý kulturní program.

 

    Chtěli bychom vytvořit tým složený ze zaměstnanců, rodičů a přátel naší školy, který by, tak jak pravidla předepisují, vydržel běžet, či chodit celých 24 hodin. Jak určitě víte, běhá, či chodí se na atletickém stadionu ASK Blansko. Na dráze se vždy pohybuje alespoň jeden člen štafety.  Nezáleží  kolik okruhů uběhne, nebo ujde. Podmínkou je, aby celá štafeta vydržela na dráze 24 hodin. Je to poměrně dlouhá doba a tak bychom to sami nezvládli. Proto se obracíme na vás. Pokud vy, vaše děti, ostatní členové rodiny, přátelé a kamarádi rádi sportujete, přidejte se k nám. Nezáleží  jestli vydržíte běžet jedno, nebo deset kol, každé se počítá. Důležité je vydržet a splnit tak sen našim dětem.

 

    Pokud se vy, či někdo z vašich blízkých a známých rozhodne podpořit naši štafetu,  kontaktujte prosím paní učitelku Veroniku Šebelovou – sebelovav@seznam.cz, tel. - 774880101 -  která vám poskytne podrobné informace a odpoví vám na případné dotazy.

 

                                                                      

                                                                         Těšíme se na vaši spolupráci.

Kontakt

Základní škola speciální Blansko, příspěvková organizace

Tel: +420 516 418 728
Fax: +420 516 410 080
Mobil: +420 602 526 577
E-mail: specialniskola@blansko.net

Speciálně pedagogické centrum

Tel: 516 411 868
Mobil: 724 547 446
E-mail: spc@blansko.net