Mikulášská besídka

Ve středu 29. listopadu jsme navštívili jako každoročně Městský klub důchodců v budově Galerie města Blanska, kde již poněkolikáté proběhla Mikulášská besídka. Na tuto akci se žáci těšili a ti, kteří měli černé svědomí se možná i trochu báli, že je odnese čert. Poté, co jsme se na místě konání sešli a přivítali se s našimi dalšími kamarády, jsme počkali na zahájení programu paní Peterkovou ze SONS Blansko. Výtvarná díla některých našich žáků byla oceněna a dále už jsme si společně si zazpívali za klavírního doprovodu paní učitelky Šebelové několik známých i méně známých písniček se zimní tématikou. Následně se žákům rozdaly balíčky a nějaké drobné občerstvení, což sponzorsky zajistila firma Synthon a pak už se děti malé i velké, paní učitelky i mámy a tátové vydali tančit na provizorní taneční parket. Akce se nakonec velmi dobře vydařila a jelikož si čerti tentokrát nikoho neodnesli, tak jsme se následující školní den sešli v původním počtu.

Fotografie z průběhu akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Kontakt

Základní škola speciální Blansko, příspěvková organizace

Tel: +420 516 418 728
Fax: +420 516 410 080
Mobil: +420 602 526 577
E-mail: specialniskola@blansko.net

Speciálně pedagogické centrum

Tel: 516 411 868
Mobil: 724 547 446
E-mail: spc@blansko.net