XXI. Maškarní ples

 

Letošní maškarní ples byl opět skvělý!

 

    V pátek 24. února  se v prostorách Dělnického domu konal již jednadvacátý ples zapsaného spolku „Počítáte s námi?“, který je zřízen při naší škole.

 

    Ples byl již tradičně maškarní, což letos umocňovalo to, že se konal v době masopustu, nebo jak jsme u nás zvyklí říkat, v době ostatků. Opět jsme žasli nad nápaditostí přítomných, se kterou si připravovali své masky. Bylo velmi těžké vybrat tu nejoriginálnější. Nakonec zvítězil pár z dalekého Japonska, který si odnesl dort paní Jany Cebákové, pravý Karnevalový klobouk.

 

   Snad každý návštěvník našeho plesu se těší na chvíli, kdy se začnou prodávat losy do tomboly. Ta je díky velkému množství dárců opravdu velmi bohatá. Nelze vyjmenovat všechny a jmenovitě jim poděkovat. Letos to bylo více jak sto padesát dárců, mezi které patří blanenští podnikatelé, rodiče žáků, zaměstnanci a přátelé naší školy. Někteří z nich jsou nám věrni celých dvacet jedna let. Proto ze srdce děkujeme všem, kteří se svými dary zasloužili o spokojenost všech výherců. O nejatraktivnější výhry, losované po půlnoci vítěznou maskou, se postarali rodiče našich žáků, společnost  VIKTORIA Vzduchoplavební s.r.o. z Brna, RIHO Suchý, CK Amálka Tour Blansko, p. Vít Nečas zástupce společnosti Wrangler, Lee , p. V. Škrabal z Blanska a manželé Kolínkovi ze Spešova.

 

  To hlavní, co na náš ples přivádí téměř většinu návštěvníků, je však hudba. Na skupinu Velvet se všichni těší a když k tomu přidáme skupinu K-Band, mají všichni přítomní o zábavu velmi dobře postaráno. Oběma skupinám, které počítáme mezi své dobré přátele, velmi děkujeme. Bez nich si náš ples už neumíme vůbec představit. Poděkování patří též folklórnímu souboru Velen z Boskovic a taneční skupině Body Rockers  z Jedovnic, kteří zajišťovali kulturní program. Pro návštěvníky plesu bylo letos připraveno ještě jedno překvapení. Bylo to vystoupení  paní  Jany Klímové v Pole Dance.          

 

Naše poděkování patří i všem kolegům, kteří ples organizačně zajišťovali.

 

 

 

                                                                    Mgr.  M. Kocmanová

 

                                                                    za organizátory plesu

 

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

 

Kontakt

Základní škola speciální Blansko, příspěvková organizace

Tel: +420 516 418 728
Fax: +420 516 410 080
Mobil: +420 602 526 577
E-mail: specialniskola@blansko.net

Speciálně pedagogické centrum

Tel: 516 411 868
Mobil: 724 547 446
E-mail: spc@blansko.net